Moda w dekoracji domów bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od kilku lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i mimo biegnącego czasu nie traci na swojej awangardzie.

  • 01, 12, 2019
  •  
  •  Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Moda w dekoracji domów bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od kilku lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i mimo biegnącego czasu nie traci na swojej awangardzie. została wyłączona
Pomimo, że dekoratorzy wnętrz niezwykle nierzadko prześcigają się w propozycjach pionierskich aranżacji, jedna rzecz od lat stale pozostajebestsellerowe – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym początkowo wydawało się to mało eleganckie, widzą wdzięk i niezwykłość tej rozwiązania.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Wrażenia wizualnewzrokowe jakich doświadczamy patrząc na tak wykończoną ścianę powodują, iż liczba chętnych na taki sposób zamiany dekoracji domu stale rośnie. Wielką pozytywem jest to, że ta stara cegła na ścianę jest drogą długookresowym (odważ się), a niejednokrotnie również na stałe taka oprawa zostaje na nieustannie. Nie ulega tak szybko rozkładowi jak fototapeta. To częste rozwiązane wykorzystywane w pokojach gościnnych czy też wielkich salonach. Zazwyczaj dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomijając fakt, iż początkowo kolor wygląda zbyt ciemny, wcale nie dodaje to pomieszczeniu mroczności jak mniemają sceptycy raczej tworzy bardzo awangardową kompozycję ułożenia. Wnętrze nabiera wówczas unikatowego charakteru.
Niezwykle często stara cegła na ścinę jest osadzana na tej stronie, na której stoi łózko , dzięki czemu wspaniale harmonizuje na tle nowoczesnych mebli.

Następną zaletą poza nowoczesnością i niezwykłą trwałością jest to, że jest bardzo prosta w utworzeniu i nie trzeba być specjalistą z dziedziny budowlanej, aby samemu stworzyć takie cudo. Należy dodać, że stara cegła na ścianę jest osiągalna w różnych odcieniach i kolorach, dlatego też każdy zaciekawiony znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (sprawdź więcej o tym). Dzięki temu jest to wyjście dla każdego niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich barwach jest dotychczas urządzone. Niezwykle ważnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo kosztowne sposób biorąc pod uwagę trwałość i żywotność. Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę to rozwiązanie da długi, długi czas i zawsze nowoczesne.

Comments are closed.