Profesjonalne filmowanie z powietrza.

  • 05, 31, 2019
  •  
  •  Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Profesjonalne filmowanie z powietrza. została wyłączona
Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze pobudzają ciekawość i wyobraźnię. Krajobraz oglądany z góry uzmysławia nam okazałość kształtów, barw i warstw, których normalnie nie możemy dostrzec. Krajobraz naturalny, architektura, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także przeróżne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z lotu ptaka wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i tworzą magię konotacji

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (wejdź i sprawdź) przy użyciu fachowego ekwipunku latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, kreatywną grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepszych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na (https://www.systempartnerski.pl/) stronę www. Nie czekaj – poszerz wiedzę na tentemat opracowany w artykule.

Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących idei, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów w kolejnych projektach. W realizacji celu czyli zadowolenia Kontrahenta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, firmami oraz osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom proponujemy fachową, elastyczną obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie. Zapewniamy najlepszą jakość materiału video nagranego z powietrza. Nasza firma posiada licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce. Przy wyborze firmy oferującej usługi wykonywania zdjęć i filmików z powietrza należy zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i fachowości usług wykonywanych przez firmę.

Filmowanie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę lub (One Plus 7 Pro) aparat na wysokość do prawie pół km. Za sprawą nawigacji satelitarnej oraz najnowocześniejszego urządzenia stabilizującego, nagrywamy płynny obraz w jakości full HD i fotografie w bardzo wysokiej rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Tym sposobem możemy w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zadanie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz atrakcyjniejsza.

Comments are closed.