Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany deweloperów w następnych latach.

  • 10, 04, 2019
  •  
  •  Bez kategorii
  • Możliwość komentowania Przegląd mieszkaniowego rynku we Wrocławiu, jak będą wyglądać plany deweloperów w następnych latach. została wyłączona
Wrocław to jedno z z największych miejscowości w naszym kraju, jest także cenionym ośrodkiem akademickim. Na stałe mieszka w nim ponad 600 tysięcy ludzi, a oprócz tego około 150 tysięcy studentów co roku uczy się na wrocławskich uczelniach. Wszystko to powoduje, że w mieście tym jest duże zapotrzebowanie na mieszkania, zarówno własnościowe jak i na wynajem.

warto przejść tutaj

Autor: Galeria Parkietu
Źródło: Galeria Parkietu
Bardzo dobrze mają tego świadomość firmy deweloperskie, widać to też po dużej ilości inwestycji, jakie są realizowane w różnych rejonach miasta. W ostatnim czasie rynek nieruchomości We Wrocławiu znacznie poszedł do przodu, zwłaszcza ostatnie kilka lat to niespotykana dotychczas ilość oddanych nowych lokali.

Popularne są przeróżne dzielnice, ale w dużej liczbie nowe mieszkania we wrocławiu są oferowane w dzielnicy Krzyki, która jest obecnie najpopularniejszą dzielnicą Wrocławia – tutaj. Pomimo bardzo dużej konkurencji mieszkania bez przerwy utrzymują się na stabilnym poziomie cenowym, obecnie średnia jednego metra kwadratowego wynosi około 6 tysięcy złotych.

Zmiany, które ostatnio nastąpiły w możliwościach dostania kredytu trochę zmieniły sytuację na rynku, konieczność posiadania odpowiedniego wkładu własnego sprawiła, że wiele osób straciło szansę zakupu swojego mieszkania.

Jeśli ten artykuł Cię zaintrygował, to też ta optymalna strona (http://www.bautec-lodz.pl/kontakt) będzie dla Ciebie równie wciągająca zatem kliknij na nią.

Lecz prawie każdy wrocław deweloper ma nadzieję na zmianę sytuacji i większość z nich nadal rozpoczyna kolejne inwestycje.

Nadal sporo lokali jest kupowanych jako długoterminowa forma inwestycji pod wynajem, przecież te 150 tysięcy studentów gdzieś musi mieszkać. Sytuację mogą także poprawić nowe programy rządowe, wspomagające młode rodziny przy zakupie swojego mieszkania. Osoby zajmujące się branżą budowlaną podają, że w roku 2015 w mieście zostanie oddanych blisko cztery tysiące nowych mieszkań, i większość deweloperów planuje, że uda im się w miarę szybko sprzedać.

Dużą zaletą dla klientów są również zmiany w jakości.

Jeśli chcesz odnaleźć więcej opinii na ten temat (http://www.partnerzy.pl/) na opisywany w tym miejscu temat, to kliknij ten link, a z pewnością Cię one zaintrygują.

Deweloperzy mają świadomość tego, że obecnie nie można już zachęcić klienta jedynie tym, że mieszkanie jest wybudowane, coraz większe znaczenie ma również standard wykończenia na odpowiednim poziomie.

Comments are closed.