W jaki sposób zaaranżować niedużą umywalnię?

  • 10, 05, 2019
  •  
  •  Bez kategorii
  • Możliwość komentowania W jaki sposób zaaranżować niedużą umywalnię? została wyłączona
Aranżacja niedużej umywalni w funkcjonalny a także ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszystkich udogodnień może być ogromnym wyzwaniem. Jest wiele metod, przy zastosowaniu których mała umywalnia będzie wywoływać odczucie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej koniecznego wyposażenia.

Oto rozwiązania, jakie świetnie sprawdzą się w toaletach o niewielkim metrażu.
Kabiny prysznicowe. W malutkiej toalecie wspaniale sprawdzi się rozwiązanie dwa w jednym – wanna plus natrysk.

Kiedy będziesz poszukiwać innych tego typu informacji na wątek podnoszony w niniejszym tekście, to wejdź tu jesion na schody – na pewno te materiały również Cię zaciekawią!

Idealna opcja, kiedy nie można pozwolić sobie na wygospodarowanie miejsca dla dwóch toalet w mieszkanku, a chcemy mieć jedno i drugie. Dzięki takiemu podejściu, w jednej malutkiej łazience mamy do dyspozycji rozmaite alternatywy kąpieli zostawiając przy tym wystarczająco wiele powierzchni dla pozostałego ekwipunku. Aktualnie w sprzedaży osiągalne są różne typy wanien prysznicowych i z pewnością do każdego typu łazienki znajdziemy coś odpowiedniego – tutaj się na .

kabiny prysznicowe

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie meble łazienkowe. Nie powinno być ich zbyt dużo, tyko tyle ażeby schować potrzebne drobiazgi. Im mniej drobnych przedmiotów na widoku, tym łazienka bardziej obszerna jak też uporządkowana. Świetnym wyjściem będzie np. umieszczenie przestronnych szuflad na kosmetyki, grzebienie jak też suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Trafionym pomysłem jest też „niezauważalna” szafka za zwierciadłem albo szafka nad zabudową stelaża WC – (poznaj tutaj).
Chłodne barwy na ścianach i chłodne oświetlenie, sprawią, iż umywalnia będzie wydawać się czystsza oraz obszerniejsza.

Przy okazji kupna ekwipunku do nowiutkiej toalety można doposażyć inne części domku, na przykład kotłownię.

Przeczytaj, co znajduje się w najświeższym tekście (https://wienerberger.pl/produkty/porotherm-44-pw) – to też odnosi się do tej samej problematyki, zatem niewątpliwie także Cię zaciekawi.

Sprawdźmy też więc pompy obiegowe CO.

Comments are closed.